Vi lever som vi lär på NyföretagarCentrum Nord

Våra affärsrådgivare vid NyföretagarCentrum Nord är själva företagare och har erfarenhet av att starta, driva och utveckla företag.

Vi har värdefull kompetens och ett brett nätverk som vi gärna delar med oss av till dig som ny företagare i Norrbotten.

Våra affärsrådgivare i Norrbotten

start a business in norrbotten (5)

Glenda Fors

Verksamhetsledare NyföretagarCentrum Nord
072-537 89 87
glenda.fors@nyforetagarcentrum.se

Anna-Gustafsson

Anna Gustafsson

Rådgivare i Arvidsjaur
070 - 669 66 68
anna.gustafsson@nyforetagarcentrum.se

Anna-Å

Anna Åström

Rådgivare i Piteå
073 032 57 01 anna.astrom@nyforetagarcentrum.se

DSC05752

Jessica Wennberg

Rådgivare i Överkalix
073 - 834 47 17
jessica.wennberg@nyforetagarcentrum.se

Josefin Karlberg - fotograf Erik Ljungberg

Josefin Karlberg

Rådgivare i Boden och Pajala
070 - 794 48 85
josefin.karlberg@nyforetagarcentrum.se

Frida-Green

Frida Ekeström

Rådgivare i Boden
070-219 38 17 frida.ekestrom@nyforetagarcentrum.se

Monika-W-Johansson

Monica Wikström-Johansson

Rådgivare i Luleå och Övertorneå
070 - 559 39 94
monica@nyforetagarcentrum.se

Monica Diplomerad rådgivare
Ann Murugan Ny Affärsrådgivare NyföretagarCentrum Nord

Ann Murugan

Rådgivare Hållbarhet
076-132 15 39
ann.murugan@nyforetagarcentrum.se

Daniel H

Daniel Heedman

Rådgivare i Luleå
070-576 60 33
daniel.heedman@nyforetagarcentrum.se

Hitta till våra kontor i Norrbotten

NyföretagarCentrum Nord, Arvidsjaur
Stationsgatan 2 

Hitta till Arvidsjaur-kontoret >

NyföretagarCentrum Nord, Boden
Boden Business Park
Teknikvägen 14 (Fabriken)

Hitta till Boden-kontoret >

NyföretagarCentrum Nord, Luleå
Kungsgatan 23A

Hitta till Luleå-kontoret >

NyföretagarCentrum Nord, Pajala

Tillfällig lokal meddelas vid bokning av rådgivning

NyföretagarCentrum Nord, Piteå
Piteå Science Park
Kunskapsalléen 14

Hitta till Piteå-kontoret >

NyföretagarCentrum Nord, Överkalix
Folkets hus. 

Hitta till Överkalix-kontoret >

 

NyföretagarCentrum Nord, Övertorneå,
Matarengivägen 15

Hitta till Övertorneå-kontoret >